Tulika kaart

Tulika kaart on maksevahend, mis kehtib kõikides Tulika Takso, Tulika Premium ja Maksitakso taksodes. Kaardile on märgitud äriühingu/eraisiku nimi, kaardi number ja kehtivusaja lõpp.

Tulika Kaart annab õiguse osta teenuseid kalendrikuus lepingus fikseeritud limiidi piires. Arveldamine taksodes toimub analoogselt pangakaardiga. Kehtestatud limiidi ületamisel kuuluvad kõik jooksvalt ostetud teenused maksmisele sularahas või muu aktsepteeritava maksevahendiga.

Klient on vastutav kõigi kaardiga sooritatud tehingute eest. Klient vabaneb vastutusest kaardi ebaseadusliku kasutamise eest hetkest, millal Tulika Takso saab teate kaardi kadumisest.

Taksofirma esitab kliendile arve teenuste ostmise kuule järgneva kuu 7. kuupäevaks.  Maksetähtaeg on 14 kalendripäeva.
Kuu sõitude koondarvele lisatakse kaardisõitude eristus, milles kajastatakse iga kaardi sõidud eraldi (kuupäev, kellaaeg, sõidusumma).

Ühekordne taksokaart

Ühekordne taksokaart on ühekordne maksevahend, mis kehtib kõikides Tulika Takso, Tulika Premium ja Maksitakso taksodes. Kaart toimib sarnaselt pangakaardile, kuid on ühekordne ning kaotab kehtivuse peale tehingu sooritamist.

Ühekordne taksokaart on limiidita, kuid alati on võimalus see eelnevalt määrata.
Soovi korral on Teil võimalus läbi meie internetikeskkonna mugavalt jälgida kõikide ühekordsete taksokaartidega tehtud sõite, kus on näha kuupäeva, kellaaega, läbitud kilomeetreid ja taksoarve summat.

Taksofirma esitab kliendile arve teenuste ostmise kuule järgneva kuu 7. kuupäevaks. Maksetähtaeg on 14 kalendripäeva.

Kuu sõitude koondarvele lisatakse kaardisõitude eristus, milles kajastatakse iga ühekordse taksokaardi sõidud eraldi (kuupäev, kellaaeg, sõidusumma).

KAARDI TELLIMISE AVALDUS

KAARDI TÜÜP:*
TULIKA KAARTÜHEKORDNE TAKSOKAART

Olen lugenud ning nõustun Privaatsuspoliitika tingimustega